NOWA MATRYCA M133NWR9 R0 MATOWA
Stan
Nowy
Przekątna
13,3"
Rozdzielczość
1366x768
Powłoka
Matowa
Ekran dotykowy
Nie
Podświetlenie
LED
Złącze
30 PIN eDP (19MM)
Typ matrycy
TN
Odświeżanie
60 Hz
Gwarancja
12 miesięcy
Kod magazynowy
MS133X031
Ilość
Produkt dostępny
Masz pytanie w sprawie produktu? Napisz do nas.
MODEL M133NWR9 R0 IVO
  • STAN PRODUKTU: NOWY
  • ROZMIAR EKRANU: 13,3"
  • ROZDZIELCZOŚĆ: 1366x768 HD
  • ZŁĄCZE: 30 PIN eDp (WIDOCZNE NA ZDJĘCIU)
  • TYP POWŁOKI: MATOWA
  • PODŚWIETLENIE: LED, TN
SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA
  • PALETA KOLORÓW: 262K / 45% NTSC
  • ODŚWIEŻANIE: 60 HZ
  • WYMIARY: 300x176mm