NOWA MATRYCA NV133WUM-N61 MATOWA
Stan
Nowy
Przekątna
13,3"
Rozdzielczość
1920x1200
Powłoka
Matowa
Ekran dotykowy
Tak
Podświetlenie
LED
Złącze
30 PIN eDP (19MM)
Typ matrycy
IPS
Odświeżanie
60 Hz
Gwarancja
12 miesięcy
Kod magazynowy
MS133X035
Ilość
Produkt dostępny
Masz pytanie w sprawie produktu? Napisz do nas.
MODEL NV133WUM-N61 z IPS
  • STAN PRODUKTU: NOWY
  • PRODUCENT: BOE
  • ROZMIAR EKRANU: 13,3"
  • ROZDZIELCZOŚĆ: 1920x1200 FHD
  • ZŁĄCZE: 30 PIN eDp (2CM - WIDOCZNE NA ZDJĘCIU)
  • TYP POWŁOKI: MATOWA
  • PODŚWIETLENIE: LED, IPS
SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA
  • PALETA KOLORÓW: 16.7M  / 100% sRGB
  • ODŚWIEŻANIE: 60 HZ
  • WYMIARY: 291×187x2mm