NOWA MATRYCA NV133FHM-N49 MATOWA
Stan
Nowy
Przekątna
13,3"
Rozdzielczość
1920x1080
Powłoka
Matowa
Ekran dotykowy
Nie
Podświetlenie
LED
Złącze
30 PIN eDP (17MM)
Typ matrycy
IPS
Odświeżanie
60 Hz
Gwarancja
12 miesięcy
Kod magazynowy
MS133X032
Ilość
Produkt dostępny
Masz pytanie w sprawie produktu? Napisz do nas.
MODEL NV133FHM-N49 BOE
  • STAN PRODUKTU: NOWY
  • ROZMIAR EKRANU: 13,3"
  • ROZDZIELCZOŚĆ: 1920x1080 FHD
  • ZŁĄCZE: 30 PIN eDp (WIDOCZNE NA ZDJĘCIU)
  • TYP POWŁOKI: MATOWA
  • PODŚWIETLENIE: LED, IPS
SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA
  • PALETA KOLORÓW: 16,7M / 100% sRGB
  • ODŚWIEŻANIE: 60 HZ
  • WYMIARY: 300x177mm