NOWA MATRYCA R140NWF5 RA DOTYKOWA MATOWA
Stan
Nowy
Przekątna
14,0"
Rozdzielczość
1920x1080
Powłoka
Matowa
Ekran dotykowy
Tak
Podświetlenie
LED
Złącze
40 PIN eDp (2CM)
Typ matrycy
IPS
Odświeżanie
60 Hz
Gwarancja
12 miesięcy
Kod magazynowy
MS140X024
Ilość
Produkt dostępny
Masz pytanie w sprawie produktu? Napisz do nas.
MODEL R140NWF5 RA IVO DOTYKOWA z IPS
  • STAN PRODUKTU: NOWY
  • ROZMIAR EKRANU: 14,0"
  • ROZDZIELCZOŚĆ: 1920x1080 FHD
  • ZŁĄCZE: 40 PIN eDp (WIDOCZNE NA ZDJĘCIU)
  • TYP POWŁOKI: MATOWA
  • PODŚWIETLENIE: LED, IPS
SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA
  • PALETA KOLORÓW: 262K / 45% NTSC
  • ODŚWIEŻANIE: 60 HZ
  • WYMIARY: 315×205×3mm